• אבטחה 24 שעות

  בתור חברת אבטחה מוכרת וותיקה, הכוורת מקפידה לתת את סל שירותי אבטחה המקיף ביותר ללקוחותיה, תוך הקפדה על סטנדרטים המקובלים בתעשיה, כגון מענה 24 שעות, 7 ימים בשבוע. מהפעילות הרבה בשטח אנו מבינים כי שירותי הצורך בשירותי אבטחה מקצועיים מתעורר פעמים רבות גם בשעות לא שגרתיות, ומטבע הדברים אחרי שעות הפעילות הרגילות של העסק הרלבנטי. אנו ערוכים לתת מענה בנוגע לשירותי שמירה בשעות הלילה וכן במשמרות.

 • אבטחת ארועים, שמחות וכנסים

  במהלך השנים האחרונות זיהתה חברת הכוורת ביקוש רב בנושאים של אבטחת כנסים, ארועים, שמחות וכינוסים פוליטיים. בהתאם, פיתחה חברת אבטחה הכוורת מענה מתאים בנושאים אלה וצברה ניסיון לא מועט בהם.

 • אבטחת בתים

  חברת הכוורת מעניקה שירותי אבטחה של בתים פרטיים, לתקופות ארוכות ו/או מקרים מיוחדים, כגון אירועים ושמחות, היעדרויות לרגל נסיעה ומקרים אחרים אשר דורשים, לדעת בעלי הבית, את אבטחתו בידי חברת אבטחה מיומנת.

 • אבטחה של תחנות דלק / חנויות נוחות

  חברת אבטחה הכוורת הינה בעלת ניסיון במתן שירותי אבטחה 24 שעות לעסקים רגישים הפועלים סביב השעות, כגון תחנות דלק, חנויות נוחות ועוד. אנו נעמיד מאבטחים במשמרות או לשעות לילה בלבד, על מנת שבכל שעות היממה העסק שלכם ימשיך להניב רווחים בבטחה.

 • מאבטחים חמושים / סיירים / בודקים

  חברתנו נותנת מענה ללקוחותיה אשר זקוקים לכל סוגי בודקים, סיירים, מאבטחים (לרבות חמושים בעלי רישיון נשק) אשר יכולים לתפוס עמדות בהתראה קצרה למשימות בידוק ושמירה. לפי דרישת הלקוח ניתן לבצע סינון לבעלי תפקידים מתאימים, בהתאם לצורכי המשימה. ביכולתנו להעמיד לרשות המאבטחים אמצעי מעקב ובידוק מיוחדים ומקצועיים, למתן מענה איכותי ומקיף. אנו זמינים לרשותכם בעניין זה 24 שעות ביממה ו- 7 ימים בשבוע.

פתרונות אבטחה אמינים

בתור חברת אבטחה עם וותק לא מועט הפועלת כל העת לשכלל את שירותיה, חברת הכוורת בע"מ משקיעה מאמצים רבים למציאת פתרונות מקיפים אשר יתנו מענה לדרישות הלקוחות הקפדניים ביותר במגוון רחב של תרחישים. צוות חברת אבטחה הכוורת התנסה בסיטואציות שונות וערוך להעניק את השירות הדורש לכל עסק, מפעל, מוסד, משק חקלאי, עמותה, תחנת דלק, אולם ארועים, סופרמרקט או מרכול לילה המבקש לקבל שירות אמין ומקצועי.

הצעה מיוחדת

הודות לפרוייקטים רבים של החברה באזורים אלו, אשר מאפשרים לצמצם עלויות תפעול, אנו מציעים שירותי אבטחה בתנאים מיוחדים ללקוחות בשוהם, רמלה, לוד ורחובות (כולל במשמרות).

הצעת מחיר משתלמת לכל שירותי אבטחה:

ערכים שלנו

100% אמינות
100% מקצועיות
100% הגינות
100% הכוורת