חברת ניקיון ושירותי אחזקה באזור שוהם / מודיעין

הצעת מחיר ניקיון באזור שוהם / חבל מודיעין

פתרונות ניקיון מקיפים

 • ניקיון משרדים בשוהם / חבל מודיעין

  חברת ניקיון הכוורת מספקת שירותי ניקיון יסודי וקבוע של משרדים באזור תעשיה שוהם /חבל מודיעין ובעיר שוהם. אנו נשמח לעניק את שירותינו גם בישוב שוהם עצמו, ובכלל זה קניון שוהם, קופות חולים, מרפאות ועוד. באפשרותנו להעמיד מנקה או צוות מנקים ואנשי תחזוקה במשרה חלקית או מלאה ובשעות עבודה נוחות המתאימות לדרישות הלקוח. בשל ריבוי הפרוייקטים של החברה באזור זה, וזמינות עובדים גבוהה הנובעת מכך אנו מציעים תנאים מאוד גמישים ותחרותיים באזור זה. מפרט ניקיון משרדים טיפוסי יכלול לרוב שטיפה של רצפות, חלונות, מתקנים סניטריים, שטיפת כלים במטבח, הברקה ואיבוק של שולחנות ועמדות עבודה של הנהלה ועובדים, חדרי ישיבות, ]ינוי אשפה ועוד. חברת ניקיון הכוורת מחזיקה צוות עובדים מיומן אשר יעניק למשרדכם את המראה הנקי והמבריק.

 • ניקיון שטחי אחסון / לוגיסטיקה / מחסנים

  צוותים של חברת ניקיון הכווורת מעניקים שירותי ניקיון גם בפרוייקטים בעלי היקף גבוה, כגון ניקיון של שטחי אחסון, לוגיסטיקה, מחסנים וכדומה. באזור תעשיה שוהם / חבל מודיעין חברות רבות בעלות מתקנים מסוג זה וובהם לקוחות של חברת ניקיון הכוורת בע"מ. חברת הכוורת יכולה להעמיד לרשות לקוחות ציוד ניקיון מיוחד וממוכן, על מפעיליו, אשר באמצעותו ניתן לנקות שטחים גדולים בזמן קצר ביותר.

 • שירותי ניקיון מיוחדים

  חברת הכוורת מעניקה ללקוחותיה שירותי גם שירותי ניקיון במפרטים מיוחדים, כולל לאחר השלמת בניה ו/או שיפוץ מבנים, תוך העמדת כלים לפינוי הפסולת, ביצוע הדברה ופוליש. כמו כן, חברתנו להעמיד צוותי מנקים גדולים לארועים, הופעות, מופעי תרבות, פיקניקים, ארועי חברה.

 • ניקיון חנויות / מרכולים / סופרמרקטים

  לחברת הכוורת ניסיון רב במתן שירותי ניקיון של חנויות, מרכולים, סופרמרקטים, קניונים ועוד. ניקיון במקומות אלו דורש נוכחות קבועה, הופעה מסודרת ועמידה בסטנדרטים תבוראתיים מחמירים, ואת כל אלה אנו יודעים לספק. חברת ניקיון הכוורת ערוכה לספק שירות מהמעולים בענף חברות ניקיון.

 • שירותי אחזקה

  הכוורת בע"מ מציעה ללקוחות עסקיים שירותי אחזקה מקיפים ברמה הגבוהה ביותר, ורמות מורכבות שונות. בשונה מהמקובל אצל חברות ניקיון אחרות אנו מציעים תחת קורת גג אחת, מלבד שירותי אחזקה וניקיון, גם שירותי שמירה ואבטחה, לרבות שוערים, שומרים בלובי, גריטרים ועוד. חברת ניקיון הכוורת בע"מ היא המענה הנכון והיעיל לכל צרכי ניקיון, אחזקה ושמירה של חברות, עסקים ומוסדות באזור שוהם.

תנאים מיוחדים לשירותי ניקיון בשוהם / מודיעין

חברת ניקיון הכוורת בע"מ פועלת מזה מספר שנים באזור שוהם / חבל מודיעין ורכשה לעצמה מוניטין רב במתן שירותים לחברות וארגונים הממוקמים בו ובסביבתו (כולל באזור תעשיה של שוהם, הישוב שוהם עצמו וישובי חבל מודיעין). ההתמקדות שלנו בפרוייקטים באזור זה מאפשרת זמינות גבוהה של עובדים בהתראות קצרות, לרבות מערך הסעות מרוכז. הודות לכך, אנו יכולים להציע ללקוחותינו באזור זה תנאים משתלמים במיוחד, לכל שירותי חברת ניקיון, מהתחרותיים בענף. כדי ליהנות מהתנאים המיוחדים אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בטופס משמאל או בטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם. אנו מתחרים בכל הצעת מחיר של חברות ניקיון או שירותי אחזקה אחרות!

חשוב !!!

חברת הכוורת בע"מ הינה קבלן ניקיון מורשה מטעם משרד התמ"ת, מאז שנת 2008

100% שביעות רצון
100% התמקדות
100% השקעה בעובדים
100% אמינות