חברת ניקיון מובילה

 • ניקיון משרדים

הכוורת בע"מ

חברת ניקיון מובילה ומקצועית

 • ניקיון משרדים

  שירותי ניקיון משרדים של חברת הכוורת, כוללים בין היתר גם אחזקת משרדים, ניקיון, סידור שוטף של חדרים, שטיפת כלים (לפי הצורך), אספקת חומרי ניקוי, הברקה ותחזוקת פרקטים (לפי הצורך), פוליש, פוליטורה לעץ (לפי הצורך) ועוד.

 • ניקיון משרדי עורכי-דין, רו"ח, מרפאות, חדרי הנהלה

  במידת הצורך חברת ניקיון הכוורת ערוכה לספק שירותים ספציפיים הייחודיים לסוגי משרדים מסוימים, כגון משרדי עורכי דין, רו"ח, מרפאות, משרדי הנהלה, חדרי ישיבות ומשרדי בעלי מקצוע נוספים.

 • ניקיון, אחזקה ותפעול שוטף של בניינים, כולל בנייני משרדים

  חברת ניקיון הכוורת בע"מ מספקת שירותי נקיון גם לחברות ניהול בניינים, תוך מתן מענה לצרכי ניקיון השוטפים של בניין משרדים או מבנה תעשיה, כולל בין היתר ניקיון לובי בנין, ניקיון חדרי מדרגות, ניקיון מעליות, אוורור וניקוי מקלטים (כולל ניקין מרחבים מוגנים קומתיים (ממ"דים)).

 • ניקיון בתים משותפים מטעם ועד הבית או חברת ניהול

  אנו ערוכים לספק שירותי ניקיון מותאמים לכל סוגי בתים משותפים, בנייני מגורים ומגדלי יוקרה. שירותינו בתחום זה כוללים בין היתר שטיפת חדרי מדרגות, הדברת מזיקים, ניקוי מעליות, פוליש, שאיבה באמצעות שואב אבק תעשייתי ועוד. הזמנת שירותי ניקיון בתים של חברת הכוורת מאפשרת לחברי ועד הבית לחסוך את כל "כאב הראש" הכרוך באחזקה וניקיון שוטפים של הבית המשותף והשטחים המשותפים בו, ולנצל את הזמן שהתפנה לטיפול בנושאים אחרים, חשובים לא פחות.

 • חברת ניקיון במרכז הארץ ובפריסה ארצית

  חברת ניקיון מומלצת לקבלת שירותים באזור המרכז, השפלה ובפריסה ארצית (לפרויקטים בינוניים וגדולים), בין היתר אנו עובדים בתל-אביב, ברמת-גן, בראשון לציון, בלוד, ברמלה, ברחובות, בנס-ציונה, בהרצליה, באיירפורט סיטי, בחולון, בתור חברת ניקיון בשוהם, במודיעין, בשוהם, בנתניה ועוד.

שירותי ניקיון מקצועיים

הכוורת בע"מ מספקת את מלוא השירותים של חברת ניקיון ונותנת מענה יעיל ומקצועי לבעלי עסקים ובעלי משרדים אשר מעוניינים בקבלת שירותי  חברת ניקיון  על ידי עובדי ניקיון ועובדי אחזקה מנוסים וזריזים.  בשונה מגישת חברות ניקיון אחרות, אנו  בהכוורת מעמידים לרשות הלקוחות  אפשרות בחירה בין עובדי ניקיון על בסיס קבוע או עובדי ניקיון זמניים לצורך עבודות ניקיון חד-פעמיות. הכוורת בע"מ מספקת פתרונות ניקיון, אחזקה ותפעול שוטף בתחומים רבים.

חשוב לדעת !!

רק חברת ניקיון בעלת רישיון תעניק לכם שירות אמין כחוק.
הכוורת בע"מ בעלת רישיון קבלן ניקיון מטעם מדינת ישראל – משרד התמ"ת.

הצעת מחיר שירותי ניקיון